SharePoint Architect (k/m)

PDFDrukujEmail

Lokalizacja: Norymberga

Jesteśmy nastawieni na inwestowanie w przyszłość i wzmocnienie naszego zespołu.

Jednemu z naszych klientów, Bundesagentur für Arbeit,  dostarczamy zespół specjalistów odpowiedzialnych za rozwój SharePoint pracujący po stronie klienta. Zwłaszcza do tego projektu poszukujemy osoby na stanowisko SharePoint Architect, która gotowa jest podjąć się ciekawych wyzwań w tym środowisku.

Zakres obowiązków

Do zadań architektów oprogramowania należy m.in. zarządzanie przydzielaniem zadań i ich weryfikacja, odpowiedzialność za jakość wykonania i zarządzania cyklem życia aplikacji.

  • Współpraca w zarządzaniu i egzekwowaniu wykonania dzałań
  • Zarządzanie cyklem życia aplikacji
  • Opracowywanie specyfikacji i dokumentacji technicznej
  • Monitorowanie eksperymentów pilotowych z użyciem nowych technik i procedur
  • Analiza i adaptacja instniejących rozwiązań IT
  • Tworzenie alternatywnych rozwiązń
  • Analiza wymagań hardwarowych i softwarowych w oparciu o wymagania techniczne
  • Tworznie procesów, skryptów i aplikacji w zgodzie  z wymaganiami
  • Projektowanie techniczne, rozwój i ulepszanie aplikacji w SharePoint w środowisku operacyjnym BA
  • Sprawdzanie i ewaluacja nowego lub zmodyfikowanego oprogramowania (klient i serwer) ze sprawdzaniem jego kompatybilności z istniejącymi aplikacjami w SharePoint
  • Updatowanie oprogramowania i zamawianie nowych wersji oprogramowania, utrzymanie i uaktualnienia
  • Wsparcie dla migracji danych
  • Czuwanie nad zgodnością wykonywanych operacji z ITIL, a zwłaszcza zapytań, pojawiających się problemów, wprowadzanych zmian
  • Analiza i rozwiązywanie poważniejszych problemów

Wymagania

Doświadczenie w kierowniu zlozonymi projektami w duzym środowisku i doświadczenia w projektowaniu. Niezbędne jest także doświadczenie w pracy projektowanej i posiadanie wiedzy z następujących obszarów:

  • Projektowanie i modelowanie oprogramowania (OOA, OOD, UML)
  • Modele procesowe do rozwijania oprogramowania (V-Modell XT, Scrum)
  • Analiza wymagań sprzętowych i programowych na potrzeby zmian technicznych, rozwój indywidualnych / alternatwnych rozwiązań
  • Podejście do ITIL
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu śledzącego (Remedy np. Działanie systemu Request)
  • Microsoft SharePoint Server 2010 i nowsze wersje – administracja
  • Microsoft SharePoint Designer Microsoft InfoPath (projektowania formularzy w SharePoint)
  • Microsoft Silverlight do stron internetowych w  SharePoint
  • Języki znaczników (HTML, CSS, XML, XSL, XAML)

Zainteresowany?

| wtorek, 17. października 2017 | Designed by: MariooweB | Administrator |