App Developer (k/m)

PDFDrukujEmail

Lokalizacja: Norymberga

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej lub freelancerów jako:

Zakres obowiązków

  • Dostosowanie i rozwijanie aplikacji mobilnych na różnych platformach, takich jak iOS czy Android
  • W szczególności realizacji obliczeniowej interfejsów użytkownika, oprócz realizacji logiki biznesowej oraz połączenia z bazą danych
  • Przejęcie odpowiedzialności za projekt, zależy od doświadczenia zawodowego i projektu
  • Rozwój i wsparcie aplikacji rozwiniętych
  • Dokumentacja

Wymagania:

Masz doświadczenie w kilku z następujących obszarów:

  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów internetowych
  • Znajomość środowisk programistycznych, takich jak hybrydowy PhoneGap lub Titanium
  • Doświadczenie w pracy z JavaScript, HTML 5 i CSS 3
  • Kompleksowe know-how w zakresie Java, Objective-C lub C # i związanych z nimi ekosystemów
  • Doświadczenie z frameworkami: JQuery, Angular JS, Dojo
  • Jesteś nastawiony na cel, niezależny i dobrze zorganizowany
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobre umiejętności komunikacyjne

Zainteresowany?

| poniedziałek, 26. czerwca 2017 | Designed by: MariooweB | Administrator |