Konsultant SAP Logistics (k/m)

PDFDrukujEmail

Lokalizacja: Norymberga

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej lub freelancerów jako:

Zakres obowiązków

Doradztwo i wsparcie lokalnych klientów
Dostosowywanie aplikacji SAP
Raportowanie, implementacja, projektowanie i modelowanie efektywnych rozwiązań
Rozwój procesów biznesowych i ich implementacja / analiza
Przepływ procesów, projektowanie rozwiązań, wdrażanie
Samodzielnoś
Różnorodne i ciekawe zadania, projekty będące wyzwaniem

Wymagania

Szkolenia lub studia informatyczne lub równoważna wiedza zdobyta w trakcie pracy

Kilkuletnie doświadczenie w doradztwie i wsparciu - SAP moduły logistyczne
Dobra znajomość minumum jednego z następujących modułów: SAP SD / MM / CS / PP / SRM / CRM
Dobra znajomość procesów biznesowych
Gotowość do podróży w momencie wdrażania projektu na miejscu u klienta
Praca zespołowa, niezawodność, elastyczność, umięjętności analityczne i rozwiązywania problemów
Znajomość języka angielskiego mile widziana

Zainteresowany?

| niedziela, 20. sierpnia 2017 | Designed by: MariooweB | Administrator |