ABAP Developer (k/m)

PDFDrukujEmail

Lokalizacja: Norymberga

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej lub freelancerów jako:

Zakres obowiązków

Programowanie / rozwój w ścisłej współpracy z koordynatorami modułu
Pomoc w tworzeniu koncepcji technicznych i ich implementacja / projektowanie, wdrażania i nadzór, niezbędny rozwój aplikacji w SAP

Budowa, administracja i utrzymanie środowisk programistycznych, programowanie interfejsów

Wymagania

Wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość programowania w SAP ABAP
Doświadczenie w programowaniu obiektowym, ABAP OO
Doświadczenie w pracy z innymi modułami będzie zaletą (m.in. FI / CO / MM / SD / PS)
Idealnie wcześniejsze doświadczenie w interaktywnym programowaniu i / lubWeb Dynpro dla ABAP
Praca zespołowa i umiejętności komunikacyjne
Gotowość do podróży

Zainteresowany?

| wtorek, 17. października 2017 | Designed by: MariooweB | Administrator |