System SAP Administrator (k/m)

PDFDrukujEmail

Lokalizacja: Norymberga

Inwestujemy w przyszłość i szukamy tak szybko jak to możliwe, w celu dalszego wzmocnienia naszego zespołu pracującego dla jednego z naszych renomowanych klientów, zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej lub freelancerów jako:

Zakres obowiązków

Zapewnienie bezproblemowe działanie SAP Basis na poziomie systemu i aplikacji z uwzględnieniem wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych reguł i wytycznych

Udział i odpowiedzialność za cykliczne kontrole systemu
Utrzymanie istniejących koncepcji autoryzacji
systemu operacyjnego
Administracja użytkownikami
Importowanie pakietów wsparcia
1 i 2 poziom wsparcia
Monitoring
Zapewnienie poprawnego funkcjonowania „użytkownika awaryjnego” systemu i procesu uruchamiania systemu
Utrzymanie odpowiedniej dokumentacji systemu

wymagane umiejętności

Doświadczenie w administracji SAP Basis
Wiedza w następujących obszarach mile widziana:
SAP Basis Administration (DB, tworzenie kopii zapasowych, aktualizacje)
NetWeaver 2004s
Oracle, Unix
SAP R / 3 4.6C
DB-Betrieb/Support/Administration
Performance Tuning
Instalacja i aktualizacje
Rozwiązywanie problemów
SAP Solution Manager
Podstawowa znajomość ABAP
MS Office
Umiejętność samodzielnej pracy
orientacja na klienta
Gotowość do podróżowania na terenie południowych Niemiec

Zainteresowany?

| czwartek, 23. listopada 2017 | Designed by: MariooweB | Administrator |