Java Lead Developer (k/m)

PDFDrukujEmail

Lokalizacja: Norymberga

Jesteśmy nastawieni na inwestowanie w przyszłość i wzmocnienie naszego zespołu realizującego projekty dla klientów z rejonu Norymbergi. Poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko Java Lead Developer (k / m), której oferujemy umowę o pracę i roczne wynagrodzenie w przedziale:

Zakres obowiązków

  • Pełnienie kluczowej  roli w tworzeniu i projektowaniu rozwiązań technicznych
  • Modelowanie rozwiązań architektonicznych w oparciu o wymagania opisane w dokumentacji
  • Doradzanie pracownikom wewnętrznym firmy w sprawie rozwiązań technologicznych
  • Analiza i optymalizacja prowadzonych projektów w celu zwiększenia ich efektywności
  • Odpowiedzialność za projektowanie i weryfikację kodu oraz za efektywność wykonania

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programowania zorientowanego obiektowo, wzorów projektowych i architektonicznych
  • Doświadczenie w rozwijaniu architektury i nowych funkcjonalności
  • Duże doświadczenie w pracy z następującymi technologiami i frameworkami: Hibernate or JPA 3.0, Spring 3.2, Maven 3.0, EJB 3.0
  • Pewnność siebie oraz duże zdolności komunikacyjne
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami i ich coachingu
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów rozwojowych

Typ pracy

Pełny etat

Typ kontraktu

Na stałe

Zainteresowany?

| wtorek, 17. października 2017 | Designed by: MariooweB | Administrator |